Veterinarijos klinika Lentvaryje - Lentvario Klinika
904
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-904,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1020

Veterinarijos klinika Lentvaryje

Category
info, Pasikalbėjimai, patarimai

Veterinarijos klinika Lentvaryje siūlo platų paslaugų spektrą

Lentvario veterinarijos klinika savo veiklą pradėjo prieš beveik dvidešimt metų, todėl ilgametė darbo patirtis leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir tikrai platų teikiamų paslaugų spektrą. Veterinarijos klinika Lentvaryje dirba visomis savaitės dienomis, o prireikus galima kreiptis dėl skubios veterinarinės pagalbos. Klinikoje dirbantys veterinarai nuolat tobulina savo žinias, ir į kiekvieną pacientą žvelgia su meile ir pagarba.

Teikiamos paslaugos

 • Konsultavimas gyvūnų priežiūros klausimais;
 • Gyvūnų ženklinimas mikroschema (ženklinimas, registravimas duomenų bazėje, dokumentų paruošimas vykstant į užsienio šalis);
 • Profilaktinių procedūrų atlikimas (gyvūnų vakcinavimas, nagų kirpimas, priemonių nuo parazitų parinkimas);
 • Dantų apnašų ir akmenų valymas (taip pat traukiami neiškritę pieniniai dantys, atliekamas dantų poliravimas);
 • Vidaus ligų gydymas (diagnozuojamos ir gydomos užkrečiamos ir neužkrečiamos vidaus ligos);
 • Akušerinė pagalba (teikiamos konsultacijos, prireikus atliekamas Cezario pjūvis);
 • Chirurginės procedūros (atliekama šunų ir kačių sterilizacija, šalinami navikai, ir t.t.);
 • Odos susirgimų ir ausų ligų gydymas (ausų niežų gydymas, odos ligų diagnozavimas ir gydymas);
 • DNR profilio tyrimas (nuo 2018 metų sausio 1 dienos veisiamiems šunims šis tyrimas tapo privalomu);
 • Laboratoriniai tyrimai;
 • Higieninis augintinių kirpimas;

Paslaugos prieinama kaina

Jei svarstote šioje klinikoje atlikti tam tikras procedūras, tačiau nerimaujate, kad paslaugų teikimas gali būti pernelyg brangus, paprasčiausiai galite susisiekti internetinėje svetainėje pateiktais kontaktais, ir netrukus sužinosite, kiek tai gali kainuoti.

Klinika, pelniusi klientų pasitikėjimą

Per ilgus gyvavimo metus veterinarijos klinika Lentvaryje spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą ir apie čia dirbančius specialistus atsiliepia labai palankiai. Džiugina tai, kad kiekvienam pacientui yra skiriamas ypatingas dėmesys, o augintinių šeimininkams yra suteikiama išsami informacija apie gydymo galimybes ir augintinių priežiūrą sveikimo laikotarpiu.

Kreipdamiesi į Lentvario veterinarijos kliniką galite būti užtikrinti, kad jūsų augintiniu bus tinkamai pasirūpinta, todėl tuomet, jei iškils tam tikrų klausimų, ar susidursite su augintinio sveikatos sutrikimais, tiesiog susisiekite klinikos telefono numeriu, ir užsiregistruokite konsultacijai.